AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmuma produktu portfelis sastāv no vairāk nekā 60 gatavo zāļu formām, 25 aktīvām farmaceitiskām vielām un vairāk nekā 20 starpproduktiem.

AS “Olainfarm” specializējas medikamentos nervu sistēmas un sirds un asinsvadu veselībai, antibakteriālajos, pretvīrusu un pretalerģijas līdzekļos. Ķīmiski farmaceitisko produktu virzienā īpaši pieredzējis adamantāna, hinuklidīna un nitrofurānu rindas preparātu ražošanā un izstrādē.

AS “Olainfarm” ir nodrošināta ar mūsdienīgām tehnoloģijām un sertificēta atbilstoši Eiropas Savienības Labas ražošanas prakses prasībām, vides pārvaldības standartam ISO 14001:2015, laboratoriju standartam ISO 17025, daļēji – ASV inspekcijas standartiem (FDA) un Austrālijas inspekcijas standartiem (TGA).

AS “Olainfarm” produktu augsto kvalitāti apliecina sadarbība ar tādām globāli un reģionāli atzītām kompānijām kā “Novartis”, “Dr. Reddy’s”, “Glenmark Generics”, “Sigma AU”, “Almirall Ranke”, “UQUIFA”, “MIAT”, “Actavis”, “Teva”, “Egis”, “PHF” un daudzām citām. Kopš 2011. gada AS “Olainfarm” piegādā prettuberkulozes līdzekli Pasaules Veselības organizācijai.

“Olainfarm” koncernā ietilpst Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums SIA  “Silvanols“, aptieku tīkls SIA “Latvijas aptieka“, elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotājs SIA “Tonus Elast“, zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru ražotājs SIA “NPK Biotest” (Baltkrievija), ārstniecības iestādes SIA “Klīnika DiaMed” un SIA “Olainmed”, ekokosmētikas ražotājs SIA “Kiwi Cosmetics“.

“Olainfarm” meitasuzņēmumi atrodas Latvijā, Baltkrievijā, Krievijā, Lietuvā, Turcijā, Azerbaidžānā, Igaunijā, Čehijā  un Kirgizstānā, pārstāvniecības – Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Tadžikistānā, Kazahstānā, Albānijā, Armēnijā, Gruzijā, Kosovā,  Mongolijā un Uzbekistānā, pārstāvji – ASV, Indijā, Turkmenistānā, Moldovā, Zviedrijā un Dienvidaustrumāzijā.

Konsolidētais apgrozījums 2018. gadā – 124,3 miljoni eiro, konsolidētā peļņa pēc nodokļu nomaksas – 10,7 miljoni eiro.

Koncerna produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 valstīm, tikai aptuveni 25% tiek realizēti Latvijā. AS “Olainfarm” lielākie eksporta tirgi ir Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Nīderlande, Kazahstāna, Uzbekistāna un Vācija. No ražotnes tālākais eksporta tirgus ir Austrālija.

AS “Olainfarm” strādā vairāk nekā 1000 profesionālu darbinieku, tā aizņem 48 hektārus un atrodas tuvu lielceļam un lidostai.

Uzņēmuma akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Rīgas fondu biržas Oficiālajā sarakstā.

Kontakti

Rekvizīti